Nowe mieszkania Warszawa

ZAMIESZKAJ
W SZCZĘŚLIWYM DOMU

MIESZKANIA
BEZ CZYNSZU

NAJNIŻSZA CENA
W WARSZAWIE

WŁASNY OGRÓDEK,
KOMINEK, PODDASZE!

SAM DECYDUJESZ ZA CO PŁACISZ,
NIE PŁAĆ ZA INNYCH

Aktualności

Przerwa świąteczna

24.03.16

Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, nasze biura sprzedaży będą nieczynne w dniach 24- 29 marca. Pogodnych Świąt!
<p><strong>Mieszkanie pokazowe Kamyk Zielony</strong></p>

Mieszkanie pokazowe Kamyk Zielony

01.10.15

Szanowni Państwo,

Z uwagi na Państwa cenny czas, obejrzenie mieszkania pokazowego w inwestycji Kamyk Zielony, przy ul. Kamykowej 25 w Warszawie, będzie możliwe po wcześniejszym umówieniu się z konsultantem Dolcan.

Nasi handlowcy zaproponują Państwu indywidualną godzinę spotkania.

 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: (22) 512 33 41

 

Zapraszamy również do najbliższego biura sprzedaży przy ul. Łodygowej 26 w Warszawie w godzinach:

Pon. – Pt. 9-17

Sob. 10-14

<p><strong>Sprawdź jak możesz mieszkać!</strong></p>

Sprawdź jak możesz mieszkać!

02.09.15

Osiedle Kamyk Zielony na warszawskiej Białołęce to spokojna, kameralna atmosfera, własny ogródek i dodatkowa przestrzeń dla Twojej rodziny. Tylko teraz przy zakupie mieszkania przy ul. Kamykowej 25 otrzymasz 80 mkw poddasza gratis. To idealna powierzchnia do zagospodarowania dla dzieci, czy jako jasne i przestronne pomieszczenia rekreacyjne.

<p><strong>Teraz 80 mkw GRATIS!</strong></p>

Teraz 80 mkw GRATIS!

12.08.15

Marzysz o nowym, szczęśliwym domu dla Ciebie i Twojej rodziny? Teraz Twoje szczęście może być nawet o 80 mkw większe! Poznaj osiedle „Kamyk Zielony” na Białołęce i znajdź dla swojej rodziny idealne miejsce – blisko miasta i natury! Znajdźcie Wasz wymarzony azyl.

 

Tylko teraz, przy zakupie gotowego mieszkania na Osiedlu Kamyk Zielony specjalna oferta – do 80 dodatkowych metrów gratis! Zadzwoń i dowiedz się więcej (22) 512 33 11/15

 

Osiedle Kamyk Zielony to komfort życia jak w mieszkaniu, z zaletami domu jednorodzinnego – takimi jak własny kominek, ogród i pomieszczenia gospodarcze.

To bliskość centrum miasta, bez konieczności rezygnacji z zielonych terenów i sąsiedztwa natury. Marzysz o własnym mieszkaniu? Teraz może być dwa razy większe! Już dziś zastanów się jak możesz wykorzystać dodatkową przestrzeń od Dolcan

<p><strong>Czerwona Jarzębina II z pozwoleniem na użytkowanie</strong></p>

Czerwona Jarzębina II z pozwoleniem na użytkowanie

27.05.15

Osiedle Czerwona Jarzębina II na warszawski Zaciszu uzyskało pozwolenie na użytkowanie. Jest to niska, kameralna zabudowa mieszkań bezczynszowych, zapewniająca ciszę i spokój. Całość dogodnie skomunikowana z centrum miasta. Każde z mieszkań posiada własny ogródek oraz taras lub balkon, instalację kominkową, dodatkowe powierzchnie gospodarcze oraz miejsce postojowe.

 

 

<p><strong>Kamyk Zielony najciekawszą inwestycją 2015!</strong></p>

Kamyk Zielony najciekawszą inwestycją 2015!

21.05.15

Home&Market, Gentelman oraz Gazeta Finansowa przygotowały raport, pokazujący najciekawsze inwestycje bieżącego roku. Wśród nich znalazł się Kamyk Zielony – bezczynszowe osiedle mieszkań na warszawskiej Białołęce. Szczególnie doceniono możliwość, jaką daje ten format – czyli komfort życia jak w jednorodzinnym domu, z zaletami mieszkania, dsotępny dla każdego. Inwestycja przy ul. Kamykowej 25 uzyskała pozwolenie na użytkowanie. W sprzedaży pozostały ostatnie mieszkania o większych metrażach i w bardzo korzystnych cenach. 

<p><strong>Dni Otwarte na osiedlu Kamyk Zielony!</strong></p>

Dni Otwarte na osiedlu Kamyk Zielony!

16.04.15

Już w najbliższy weekend – 18 i 19 kwietnia – na terenie osiedla Kamyk Zielony na warszawskiej Białołęce, odbędą się dni otwarte. Odwiedzający będą mogli obejrzeć mieszkania pokazowe, porozmawiać ze specjalistami Dolcan oraz skorzystać z atrakcyjnych promocji.

 

Dni otwarte to wyjątkowa okazja, aby wejść do każdego z mieszkań, bez konieczności wcześniejszego umawiania się ze sprzedawcą. W biurze na naszych gości będą czekali również doradcy finansowi oraz specjaliści z zakresu wykończenia wnętrz.  

 

Poznaj szczęśliwe miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny!

Osiedle Kamyk Zielony na Białołęce – przyjdź i przekonaj się sam!


Osiedle Kamyk Zielony

18 – 19 kwietnia 2015

Godzina: 10-17

Ul. Kamykowa 25, Warszawa

 

<p><strong>Żółte Tulipany z użytkowaniem, nasi Klienci odbierają klucze.   </strong></p>

Żółte Tulipany z użytkowaniem, nasi Klienci odbierają klucze.  

06.02.15

Żółte Tulipany to projekt mieszkań bezczynszowych w podwarszawskiej Rembelszczyźnie. Inwestycja zlokalizowana jest przy od ul. Strużańskiej, która jest główną drogą dojazdową do Warszawy. Zaledwie 10 minut drogi od Zalewu Zegrzyńskiego.

 

Inwestycja składa się z 8 niezależnych budynków otoczonych przestronnymi ogrodami o powierzchni od 85 do 255 mkw. Do wszystkich mieszkań przynależy ogród oraz miejsce postojowe. Dodatkowo lokale na piętrze mają do dyspozycji poddasze do którego zostały doprowadzone wszystkie instalacje umożliwiające aranżację dodatkowej przestrzeni.         Z myślą o bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców osiedle zostało wyposażone w system kontroli dostępu, który uniemożliwia wejście na teren osiedla osobom postronnym.

 

Żółte Tulipany to propozycja skierowana do osób, dla których dom jest przede wszystkim miejscem wypoczynku. Ceniących niezależność i funkcjonalne rozwiązania z daleka od miejskiego zgiełku.  

 

Osiedle zostało już niemal w całości sprzedane, dlatego nie czekaj! Zapytaj naszego doradcę o ostatnie dostępne w ofercie mieszkania: sprzedaz@dolcan.pl

<p><strong>Zakończenie inwestycji Czerwona Jarzębina I</strong></p>

Zakończenie inwestycji Czerwona Jarzębina I

28.01.15

Uprzejmie informujemy, że osiedle Czerwona Jarzębina I na warszawskim Zaciszu uzyskała pozwolenie na użytkowanie.  Trwa proces przekazywania kluczy do wymarzonych mieszkań. Wszystkim naszym Klientom serdecznie dziękujemy za zaufanie i wybór mieszkania z naszej oferty.

 

Inwestycja Czerwona Jarzębina I to zdecydowanie trafiony wybór, naszą propozycję wyróżnia po pierwsze lokalizacja, zaledwie 6 km od centrum miasta. Doskonale skomunikowana z centralną częścią miasta, dzięki rozbudowanej infrastrukturze komunikacyjnej i planowej stacji metra. Nietypową ze względu na bardzo ograniczoną możliwość zakupu gruntu pod inwestycję. Okoliczna zabudowa jest zwarta i jednorodna - tworzy rodzinną, willową enklawę. Drugim elementem wyróżniającym  inwestycję  jest niebanalna architektura. Minimalistyczna, a jednocześnie designerska bryła budynków połączona z żywą kolorystyką elewacji. Do tego funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza z tarasami o pow. 100 mkw

 

Jeżeli szukasz komfortu, ciszy, większej przestrzeni i niezależności zapytaj naszego przedstawiciela o ostatnie dostępne w ofercie mieszkania na sąsiednim drugim etapie inwestycji – osiedlu Czerwona Jarzębina II  sprzedaz@dolcan.pl


<p><strong>Praca biur sprzedaży w okresie świąteczno-noworocznym</strong></p>

Praca biur sprzedaży w okresie świąteczno-noworocznym

22.12.14

Szanowni Państwo,

informujemy, iż w okresie świąteczno-noworocznym nasze biura sprzedaży będą nieczynne w dniach 24, 27 i 31 grudnia. W dniach 2, 3 oraz 5 stycznia 2015 zapraszamy do naszych dwóch biur sprzedaży: przy ul. Techników 40 we
Włochach
oraz na Białołękę, przy ul. Kamykowej 25 w godzinach od 10-18 w dni powszednie, w sobotę od 10-14. Pozostałe biura sprzedaży w tych dniach będą nieczynne.

Przypominamy o możliwości wysyłania zapytań na adres sprzedaz@dolcan.pl.

<p><strong>Dolcan sprawdził zwyczaje mieszkaniowe Polaków.</strong></p>

Dolcan sprawdził zwyczaje mieszkaniowe Polaków.

24.02.14

37% Polaków mieszka w lokalach, które nie są ich własnością, w większości mieszkają w budynkach wielorodzinnych – blokach lub kamienicach, a marzą o własnym domku jednorodzinnym – wynika z badania przeprowadzonego przez TNS Polska na zlecenie Dolcan. W miastach powyżej 100 tys. mieszkańców czynsze są najwyższe – najczęściej powyżej 450 zł za miesiąc. Ciekawe, chociaż może dla wielu osób dość oczywiste, okazały się odpowiedzi na pytanie „Kto w Pana(i) gospodarstwie domowym zajmuje się pilnowaniem opłat za dom/mieszkanie?”. Wśród ogółu badanych 62% osób stwierdziło, że to właśnie oni zajmują się płatnościami w domu, jednak wśród ankietowanych kobiet taką deklarację złożyło 75% respondentek, a wśród mężczyzn było to zaledwie 47%.

 

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami raportu:

http://inwestycje.pl/nieruchomosci/37-Polakow-mieszka-w-lokalach-ktore-nie-sa-wlasnosciowe;218565;0.html

<p><strong>Dolcan, przy wsparciu TNS Polska, zbadał wiedzę Polaków na temat czynszu.</strong></p>

Dolcan, przy wsparciu TNS Polska, zbadał wiedzę Polaków na temat czynszu.

19.02.14

Wiedza Polaków na temat części składowych czynszu jest niewielka. Tylko 11% badanych słyszało o sposobach na obniżenie opłaty czynszowej. Niemal połowa badanych (42%) mieszkających w blokach lub kamienicach uważa, że składka remontowa płacona  wspólnocie lub spółdzielni jest zbyt wysoka w stosunku do przeprowadzanych w budynku remontów. Z drugiej strony co piąty ankietowany wstydzi się tego, jak wygląda budynek, w którym mieszka.

 

Wiedza Polaków dotycząca zagadnień ekonomicznych i finansowych jest na dość niskim poziomie. Potwierdzają to przeprowadzane badania, m.in. raport Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy oraz Domu Badawczego Maison pt. „Stan wiedzy finansowej Polaków”, a także liczni eksperci ostrzegający przed tym zjawiskiem. Czy dotyczy to jednak tylko czynników bardziej odległych od naszego codziennego życia, jak rynki finansowe, giełda, czy fundusze inwestycyjne, czy jednak także bliższych nam, codziennych spraw, jak np. comiesięczne opłaty? Czy Polacy wiedzą, jakie koszty składają się na czynsz, który ludzie płacą spółdzielni lub wspólnocie? Czy są w stanie wymienić, jakie to koszty? Czy znają sposoby na obniżenie czynszu? Na te, oraz inne pytania odpowiada druga część raportu „Czynsze i mieszkania” przygotowanego na podstawie badania przeprowadzonego przez TNS Polska dla firmy Dolcan.

 

Z raportu wynika, że spośród ogółu Polaków zaledwie nieco ponad połowa (52%) wie, jakie koszty składają się na czynsz. Znajomość części składowych czynszu jest wyższa u kobiet, niż u mężczyzn i rośnie wraz z wiekiem i z wykształceniem. Co ciekawe wiedza ta nie jest wcale znacząco wyższa u osób, które deklarują, że to one zajmują się opłatami w gospodarstwie domowym – jest to zaledwie 66% płacących rachunki.

 

Na częste wymienianie opłat za wodę, ogrzewanie czy fundusz remontowy może mieć z kolei wpływ fakt, iż w powszechnej świadomości są to jedne z najwyższych kosztów, jakie ponoszą właściciele lub najemcy mieszkań, a zatem mają większą szansę na zapisanie się w świadomości Polaków.

 

Spośród ogółu badanych Polaków zaledwie 11% odpowiedziało twierdząco na pytanie „Czy słyszał(a) Pan(i) o sposobach na obniżenie czynszu?”. Odsetek ten był nieco wyższy wśród osób mieszkających w blokach lub kamienicach (16%), osiągając najwyższą wartość – 18% w przypadku badanych deklarujących, że to oni odpowiadają za opłacanie rachunków.

 

Większość ankietowanych (76%) zadowolona jest z poziomu czystości części wspólnych w swoim budynku – uważają, że klatka schodowa jest czysta i posprzątana. Z drugiej jednak strony niemal połowa badanych (42%) uważa, że składka remontowa płacona do spółdzielni czy wspólnoty jest zbyt wysoka w stosunku do przeprowadzanych lub planowanych w budynku remontów.

 

W trakcie badania firma Dolcan chciała się także zorientować, jaki jest poziom wiedzy Polaków na temat trendów w nowoczesnym budownictwie. Ankietowanych zapytano więc o znajomość wybranych terminów. Pojęciem najczęściej rozpoznawalnym okazały się „mieszkania bezczynszowe” – 23% ankietowanych zadeklarowało jego znajomość. O inteligentnym budownictwie słyszało 14%, o budynkach pasywnych 12%, a o zielonym budownictwie 9%. Żadnego z pojęć nie znało aż 64% osób. Ogólnie znajomość nowoczesnych trendów w budownictwie jest wśród Polaków niewielka i widać, że potrzebne są działania edukacyjne.

 

Badanie zostało przeprowadzone przez TNS Polska na zlecenie firmy Dolcan. Przeprowadzono je październiku 2013 roku na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie 1000 mieszkańców. Badanie zostało zrealizowane w ramach sondażu, w którym wykorzystano technikę wywiadów bezpośrednich wspomaganych komputerowo (CAPI).

<p><strong>Nowe Biuro Sprzedaży na Białołęce</strong></p>

Nowe Biuro Sprzedaży na Białołęce

29.03.12

Uprzejmie informujemy, że otworzyliśmy swoje kolejne biuro sprzedaży. Nowy punkt dla klientów powstał na osiedlu Konik Polny, przy ulicy Lewandów na warszawskiej Białołęce. Biuro zaczęło działać od soboty 24 marca i będzie obsługiwać głównie osiedla Mieszkań Bezczynszowych,  ale podobnie jak w innych naszych oddziałach, będzie można dowiedzieć się tu o szczegółach wszystkich osiedli, jakie są obecnie w  naszej ofercie.

 

 

Na miejscu, będzie też doradca kredytowy, który od ręki odpowie na pytania osób zainteresowanych warunkami kredytowymi.

 

Biuro sprzedaży czynne jest w dni robocze, w godz. 9:00-19:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00.

 

NOWE BIURO SPRZEDAŻY

ul. Lewandów 56 (przy inwestycji)

tel. +48 22 622-13-34

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

<p><strong>Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Budowlanym</strong></p>

Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Budowlanym

14.02.12

Nasza firma została laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego, w kategorii Deweloper Roku 2011. 26 stycznia br. odbyła się uroczysta gala, podczas której certyfikat w imieniu naszej spółki odebrał P. Robert Ziółek, Dyrektor Generalny. Nagroda jest uhonorowaniem pracy, rzetelności i wiarygodności firmy działającej w branży budowlanej. Konkurs organizowało Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Konkurencja była duża, bo do konkursu zgłaszały się firmy z całej Polski.

<p><strong>Kolejny etap inwestycji Rudy Rydz</strong></p>

Kolejny etap inwestycji Rudy Rydz

14.12.11

To już czwarty etap inwestycji Rudy Rydz w warszawskim Rembertowie. W nowej części osiedla mieszkań bezczynszowych powstanie 16 segmentów, a w każdym po 4 oddzielne mieszkania na parterze lub piętrze. Deweloper wkrótce rozpocznie sprzedaż mieszkań na tym osiedlu.

<p><strong>Mieszkania dla niepełnosprawnych</strong></p>

Mieszkania dla niepełnosprawnych

25.05.11

Brak schodów i progów, krótkie, wyprofilowane podjazdy, szerokie drzwi wejściowe i wewnętrzne – Dolcan wybuduje mieszkania dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mieszkania będą też tańsze w utrzymaniu, nie trzeba będzie płacić tu comiesięcznego czynszu.

<p><strong>Nagroda Top Builder 2011 !</strong></p>

Nagroda Top Builder 2011 !

01.12.10

Mamy zaszczyt poinformować, że decyzją Kapituły konkursu mającego na celu wyłonienie na przełomie roku innowacyjnych i najlepszych rozwiązań dla budownictwa i architektury, statuetką i tytułem Top Builder 2011 nagrodzono nasz nowy produkt jakim są MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE.

Zadzwoń:

22 512 33 11

pon.-pt. 9:00-17:00

zlokalizuj swoje mieszkanie

Potrzebujesz dodatkowych informacji o mieszkaniach bezczynszowych?
Wyślij zapytanie, a skontaktujemy się z Tobą

Wyślij zapytanie Przejdź do strony dewelopera dolcan
Formularz kontaktowy

Potrzebujesz dodatkowych informacji o mieszkaniach bezczynszowych?
Wyślij zapytanie, a skontaktujemy sie z Toba.

* - pola wymagane

Wypełnij pola zaznaczone na czerwono

Nieprawidłowy adres email